Edició 2012

Classificació General Cursa 2012

Lloc General Lloc Sexe Dorsal Nom Categoria Lloc Catg Temps
1 1 210 GERARD ESPAÑO ANICETO SNR-M 1 01:03:22
2 2 258 ALBERT VILANA SNR-M 2 01:05:30
3 3 74 WILFRID JUMERE SAMERE VET-M 1 01:06:06
4 4 31 JOSEP VIÑAS SOLER SNR-M 3 01:07:08
5 5 16 DANI TERRISSE PUIG SNR-M 4 01:08:03
6 6 14 SALVI FARGAS BUSQUETS VET-M 2 01:08:35
7 7 118 JOSE ANTONIO ALGUETA MARIN VET-M 3 01:09:25
8 8 257 ALBERT FERRER BACARDIT SNR-M 5 01:09:38
9 9 34 JORDI MARCO SAUQUET SNR-M 6 01:10:22
10 10 106 FRANCESC SOLE DUOCASTELLA SNR-M 7 01:10:36
11 11 40 FRANCESC JOVE RIART SNR-M 8 01:10:41
12 12 229 JORDI SOLE FERNANDEZ SNR-M 9 01:10:53
13 13 260 DAVID GENSANA FARRE SNR-M 10 01:12:09
14 14 29 TONI CASALS CASTELLAR VET-M 4 01:12:18
15 15 148 PERE FURNE RIERA SNR-M 11 01:12:55
16 16 198 XAVIER SOLSONA NOVELL SNR-M 12 01:13:15
17 17 113 JOAN CARDONA TARRES MTR-M 1 01:13:29
18 18 233 AXEL ARILLA CUNYA SNR-M 13 01:13:33
19 19 10 MIQUEL ANGEL PIN JARQUE SNR-M 14 01:13:51
20 20 108 ERIC HANNEQUIN DEVEY VET-M 5 01:14:23
21 21 65 RAMON COROMINAS SANTANACH VET-M 6 01:14:37
22 1 162 MIREIA SANTESMASES VIOLA SNR-F 1 01:14:58
23 22 1 RICARD PALOU ADRIAN SNR-M 15 01:14:59
24 23 164 JOSEP BALLESTER VIGO MTR-M 2 01:15:03
25 24 240 DAVID ADAN FREIXES S23-M 1 01:15:14
26 25 15 FELIX DEL AGUILA SERRADELL SNR-M 16 01:16:10
27 26 167 MARC PORCAR TOST S23-M 2 01:16:46
28 27 49 CARLES TORRENTS RODRIGUEZ SNR-M 17 01:17:12
29 28 101 XAVIER SANCHEZ VICENTE VET-M 7 01:17:30
30 29 224 PABLO NERIN MORED SNR-M 18 01:17:46
31 30 179 JOSEP JUANGRAN MONSO SNR-M 19 01:17:53
32 2 4 GEMMA ARRO SNR-F 2 01:17:57
33 31 37 JAUME ORGUE BALCELLS MTR-M 3 01:18:05
34 32 124 RAMON SOLE PELLICER SNR-M 20 01:18:08
35 33 178 PAU QUINTANA AUSIO SNR-M 21 01:18:39
36 34 110 MANEL ROSAURO UTRILLA MTR-M 4 01:18:53
37 3 47 ANGELA CASTELLO NORIA SNR-F 3 01:19:36
38 35 250 JOSEP FERRE HUGUET SNR-M 22 01:19:55
39 36 76 JOAN ALONSO MOR SNR-M 23 01:20:07
40 37 251 NIL BACARDIT TUDELA S23-M 3 01:20:19
41 38 259 NIC BOLIART ROMERO SNR-M 24 01:20:26
42 4 228 MARIA FARGUES GIMENO SNR-F 4 01:20:29
43 5 134 ROSA VALLS TIO SNR-F 5 01:20:46
44 39 149 JOSE MIGUEL RUACH JIMENEZ SNR-M 25 01:20:56
45 40 9 CARLES MARTI CANTI SNR-M 26 01:20:59
46 41 138 TONI GALLARDO CASALS VET-M 8 01:21:12
47 42 97 DANIEL HERENCIA JUAREZ SNR-M 27 01:21:41
48 43 6 ANGEL ARENAS SOLORZANO MTR-M 5 01:21:44
49 44 116 ANDREU CONTIJOCH CULLERE S23-M 4 01:21:49
50 6 83 MARTA RIBA CARLOS SNR-F 6 01:21:51
51 45 158 DANI FORNONS ORTEGA SNR-M 28 01:21:57
52 46 180 CARLOS CARRILLO GALVEZ S23-M 5 01:22:22
53 47 222 JAUME CUSINE DOMENECH SNR-M 29 01:22:28
54 48 43 PERE MARSE VIDAL SNR-M 30 01:22:44
55 49 119 RAMON GABERNET LLORENS VET-M 9 01:22:54
56 50 155 DAVID RIBES LLADOS S23-M 6 01:23:19
57 51 157 JESUS MARTINEZ PUNZANO S23-M 7 01:23:21
58 52 44 GERARD JOVE RIART SNR-M 31 01:24:00
59 53 21 FRANCISCO RUIZ RODRIGUEZ SNR-M 32 01:24:11
60 54 239 IVAN QUINTANA DIAZ SNR-M 33 01:24:38
61 55 139 JOSE MARIA CARTAÑA PUJOL VET-M 10 01:24:54
62 56 242 JORDI VILANA VILARRUBLA SNR-M 34 01:25:06
63 57 249 JORDI OLIVERES SOLE SNR-M 35 01:25:31
64 58 107 VALENTI PONS ESQUIUS SNR-M 36 01:25:50
65 59 191 JOAN MACAYA SOLANES S23-M 8 01:25:59
66 60 79 JOSEP MARIA BERGUA MUÑOZ SNR-M 37 01:26:19
67 61 71 GUILLEM PUIG JUNYENT SNR-M 38 01:26:35
68 62 160 ANTONIO EROLES PEREMARTI MTR-M 6 01:26:54
69 63 121 RAMON MAY CALVET VET-M 11 01:27:09
70 7 214 ANGELS BATALLA PUYALS VET-F 1 01:27:15
71 64 206 IGNASI ALEGRET PUJANTE SNR-M 39 01:27:45
72 65 211 KIKE IVORRA GINER SNR-M 40 01:27:53
73 66 204 JORDI ADAN MIARNAU SNR-M 41 01:28:03
74 67 208 PEPE CAPELLA FARRE VET-M 12 01:28:28
75 8 105 ELISABET BERTRAN MASANES SNR-F 7 01:28:51
76 68 30 FRANCESC MONLEON GASULL SNR-M 42 01:29:04
77 69 236 GENIS PALAU AGULLANA SNR-M 43 01:29:28
78 70 185 SERGI MARTINEZ CAPDEVILA SNR-M 44 01:29:33
79 71 140 CARLES ORO BEA SNR-M 45 01:29:35
80 72 19 XAVIER VIDAL FERNANDEZ SNR-M 46 01:29:39
81 73 146 JOAN CARTANYA MARTI MTR-M 7 01:29:43
82 74 203 ERIC GIMENO GONZALEZ SNR-M 47 01:30:20
83 9 192 SILVIA VILANOVA SERRANO SNR-F 8 01:30:22
84 10 177 MIREIA MARTI VILLALTA SNR-F 9 01:30:33
85 75 244 JOEL CARULLA ROSELL SNR-M 48 01:30:34
86 76 35 LOREN HIDALGO MATES SNR-M 49 01:30:38
87 77 220 GERARD COSTA SEÑE SNR-M 50 01:30:42
88 78 150 ANTONI SANCHEZ DIAZ SNR-M 51 01:30:52
89 79 174 RAFEL BRUNET RODRIGUEZ SNR-M 52 01:30:59
90 80 48 JORDI RAMOS BURCH SNR-M 53 01:31:33
91 11 109 CARME MILLAN SOLA MTR-F 1 01:31:35
92 81 145 JORDI BALAGUE LINARES SNR-M 54 01:31:43
93 12 340 LAURA CASTELLARNAU VILES SNR-F 10 01:31:47
94 82 227 XAVIER MONEDERO SOLANS SNR-M 55 01:31:48
95 83 25 MIQUEL MONTES NAVARRO SNR-M 56 01:31:51
96 84 92 JOAN VILANA VILARRUBLA SNR-M 57 01:31:54
97 85 144 DANI MARTINEZ PUIG SNR-M 58 01:32:01
98 86 154 GILBERT CHACON ALBA SNR-M 59 01:32:07
99 87 123 DAVID CANILLO FRANCONETTI SNR-M 60 01:32:10
100 88 184 JORDI MARQUEZ MARTIN SNR-M 61 01:32:16
101 89 241 ALEIX VISCASILLAS ALBELDO SNR-M 62 01:32:23
102 90 91 ALBERT VILARDELL GRAELLS SNR-M 63 01:32:52
103 91 133 DAVID HERNANDO ROURA SNR-M 64 01:33:02
104 92 114 ILDE OÑATE PRUAÑO SNR-M 65 01:33:11
105 93 70 MIQUEL SESERAS ESPINET VET-M 13 01:33:33
106 94 5 JORDI BOY MAS SNR-M 66 01:33:44
107 95 126 ABEL CARRETERO ERNESTO S23-M 9 01:33:46
108 96 246 DAVID TERUEL HUGUET SNR-M 67 01:34:15
109 97 189 CARLOS FITE LLORET SNR-M 68 01:34:27
110 98 81 RAUL ORTAS ABELLANAS SNR-M 69 01:34:32
111 99 169 JORDI ROY GABARRA VET-M 14 01:34:42
112 100 45 JOSEP VIDAL PERETO VET-M 15 01:35:28
113 101 188 JAVIER CARRION GARCIA S23-M 10 01:35:31
114 102 129 MARC ROCASPANA BALAGUER SNR-M 70 01:36:19
115 103 93 PEP MARCHAL MORENO VET-M 16 01:36:41
116 104 216 MOISES ISUS FIERRO MTR-M 8 01:37:09
117 105 223 MIQUEL PERUGA PEROY SNR-M 71 01:38:04
118 106 217 FRANCESC GASA GASA SNR-M 72 01:38:08
119 107 175 ADRIA ESCALES SANCHEZ SNR-M 73 01:38:10
120 108 230 JOAN MURASAN MURASAN SNR-M 74 01:38:33
121 109 159 FRANCESC LLOBET ESQUIUS SNR-M 75 01:38:38
122 110 20 DAVID MEGIA MARTINEZ SNR-M 76 01:39:02
123 111 182 JOSEP BUNYESC PALACIN SNR-M 77 01:39:19
124 112 28 IGNASI GATELL PALAU SNR-M 78 01:39:23
125 113 165 JOAN PORCAR BUSQUETS MTR-M 9 01:39:28
126 13 100 CARME CAMPOY GUERRERO VET-F 2 01:39:59
127 114 50 JORDI JOSEP BATET CASAL VET-M 17 01:40:23
128 115 61 JOSEP M. MONTRAGULL LLENAS VET-M 18 01:40:29
129 116 120 JORDI ZURRON ALONSO SNR-M 79 01:40:38
130 117 36 DAVID VALLS GIMENEZ SNR-M 80 01:40:51
131 118 171 MARC BERNADO VILADRICH SNR-M 81 01:40:58
132 14 75 ANNA QUINTANA AUSIO SNR-F 11 01:41:12
133 119 141 JORDI ARMET UNZETA SNR-M 82 01:41:40
134 15 32 GEMMA COLOME ESTRADA S23-F 1 01:41:45
135 120 80 KIKO PERIS FOLGADO SNR-M 83 01:41:47
136 121 7 CARLES GOMEZ PARCERISAS SNR-M 84 01:41:52
137 122 170 MARCOS TOURINO NADAL SNR-M 85 01:42:13
138 123 183 DAVID ANTILLACH ORTIZ SNR-M 86 01:42:17
139 124 234 ALEX BOSCH CORTES SNR-M 87 01:42:33
140 125 90 GABRIEL ORDOÑEZ GONZALEZ SNR-M 88 01:42:46
141 126 22 JOAN FIGUERAS VILA SNR-M 89 01:42:50
142 16 103 MARIA SARRADO GIMENEZ SNR-F 12 01:42:52
143 17 111 ANNA BURGUES BADIA VET-F 3 01:42:57
144 127 73 ANTONIO GOMEZ NIETO VET-M 19 01:44:37
145 128 143 OSCAR BAEZ TARRAUBELLA SNR-M 90 01:45:04
146 129 12 RICARD MAS DOSTA SNR-M 91 01:45:11
147 130 88 ROBERT CORTS LLUSA SNR-M 92 01:45:48
148 131 53 INDAR PINACHO BLANCO SNR-M 93 01:45:53
149 18 33 DIANA CARRASCO CARRERO SNR-F 13 01:46:15
150 132 151 FRANCESC TEIXIDO SANJUAN SNR-M 94 01:46:34
151 133 39 FRANCISCO JOVE MARCH MTR-M 10 01:47:11
152 134 115 SALVADOR DOMINGO FUMANAL MTR-M 11 01:48:09
153 135 38 CARLOS SENYE ENSEÑAT SNR-M 95 01:48:29
154 136 78 ANTONI LLORET BADIA SNR-M 96 01:48:42
155 137 77 JOSEP MARIA BERGUA CANELLES MTR-M 12 01:48:44
156 19 245 ARES IZARD FORRELLAD S23-F 2 01:49:14
157 138 125 JORDI CURIA PASCUAL SNR-M 97 01:50:39
158 139 98 JOAN GARRIGA MUÑOZ SNR-M 98 01:51:16
159 140 186 GERARD ALTIERI ROCA SNR-M 99 01:51:27
160 141 127 TONI CASTELLS JORDANA SNR-M 100 01:51:30
161 142 225 JORDI SENALLE FUMAS SNR-M 101 01:51:35
162 143 99 PERE WEISZ ROMERO VET-M 20 01:51:47
163 144 112 JORDI VILANOVA PALLARES SNR-M 102 01:52:34
164 145 66 JOAN MARTI RAMONEDA SENTENACH SNR-M 103 01:52:51
165 146 147 MARC UROZ GABARROCA SNR-M 104 01:52:55
166 20 130 NURIA CORTADA CAMALLOL SNR-F 14 01:52:57
167 147 132 JUAN LUIS NARANJO MORA SNR-M 105 01:54:21
168 148 221 MARC MOLANO MAÑAS SNR-M 106 01:54:25
169 149 46 DAVID GARIN MARCHAL SNR-M 107 01:54:31
170 150 202 JORDI PEROY SANMARTI SNR-M 108 01:54:34
171 21 253 SONIA MIRO MINAYA SNR-F 15 01:54:50
172 151 69 IGNASI SOLE PASCUAL SNR-M 109 01:55:11
173 22 152 SONIA NAVARRO PRADOS SNR-F 16 01:55:43
174 152 41 ALVARO DAZA FERNANDEZ SNR-M 110 01:55:44
175 153 254 ISAAC QUINTAS MILA SNR-M 111 01:55:57
176 154 199 JORDI JUVILLA PUJAL SNR-M 112 01:56:10
177 155 89 ADOLFO GRAU BARRABES VET-M 21 01:56:12
178 156 62 JOAN SOLE GUIMO SNR-M 113 01:56:25
179 157 197 JORDI SEGU AUBARELL SNR-M 114 01:56:32
180 158 64 ANTONIO BARNES MARTAGON MTR-M 13 01:56:52
181 159 213 JOSEP RAMON CAPDEVILA CARRERA VET-M 22 01:57:09
182 160 60 JOSEP SUREDA MASSO MTR-M 14 01:57:29
183 161 86 JORDI NOVELLAS MARRUGAT MTR-M 15 01:57:34
184 162 255 JESUS ESCOLA COLOME MTR-M 16 01:58:19
185 163 231 JORDI PORTA REY VET-M 23 02:01:18
186 164 87 JULS CABALLERO TIRBIO SNR-M 115 02:01:33
187 23 131 ROSA MILLA BARCELO MTR-F 2 02:01:49
188 24 68 ANNA MORAGUES ARBONES VET-F 4 02:02:15
189 165 235 EDUARD CABANAS RAMONEDA VET-M 24 02:02:42
190 166 8 GERARD ALEGRET GORDO SNR-M 116 02:04:36
191 167 63 ELOI SANCHEZ PEREZ VET-M 25 02:04:38
192 168 243 MARIO MOLAS MARTORELL SNR-M 117 02:05:20
193 25 104 IMMA FONT MELER VET-F 5 02:05:20
194 26 23 LOURDES CAPELLA CASTILLO SNR-F 17 02:07:03
195 169 212 ALBERT SOLE ROQUET S23-M 11 02:07:50
196 170 215 JAUME FONTELLES SEIX VET-M 26 02:08:06
197 171 42 LLUIS URREA BARO SNR-M 118 02:08:14
198 27 82 GLORIA MASSOT FARRE SNR-F 18 02:08:22
199 172 96 GERARD BALLESTER SOLSONA S23-M 12 02:09:26
200 173 181 JOSEP LLUIS SORANDO VIDAL VET-M 27 02:11:12
201 28 13 RAQUEL COLOM BORRELL SNR-F 19 02:11:45
202 29 209 INGRID PEREZ ROSET SNR-F 20 02:12:51
203 174 218 JAUME ROIG FIGUERAS SNR-M 119 02:13:25
204 30 176 SANDRA RIBA EXPOSITO SNR-F 21 02:13:38
205 175 122 JORDI ANSAY ROCA SNR-M 120 02:14:38
206 176 161 DANIEL ESTEBAN ATARES SNR-M 121 02:15:48
207 177 195 BALDOMER HERRERA MOLINA MTR-M 17 02:17:14
208 31 94 LOURDES LUCAS CONDO SNR-F 22 02:19:17
209 32 201 VANESA ALONSO RODRIGUEZ SNR-F 23 02:20:26
210 33 24 NURIA ROIG FIGUERAS SNR-F 24 02:22:07
211 34 196 EVA LLAMAS FERNANDEZ SNR-F 25 02:24:12
212 35 237 CRIS TIRAPU CARRERA VET-F 6 02:30:05
213 36 194 ROSA CLAPERA MALET MTR-F 3 02:34:27
214 178 193 JORDI TORRA LOZANO SNR-M 122 02:35:13
215 179 17 ALFONS PUYOL CANUT MTR-M 18 02:35:19
216 180 18 PEP FONTELLES SANCHO MTR-M 19 02:35:31
217 181 166 ALBERT SERRA OTERO VET-M 28 02:35:36
218 182 153 RAMON CAMPOY FARRAS MTR-M 20 02:35:47
219 183 163 JOSEP SEGU DURRO MTR-M 21 02:35:53
220 184 135 JORDI MONSO NUS SNR-M 123 02:37:56
221 185 248 XAVI MARTIN MONSO SNR-M 124 02:40:00
222 186 205 XAVI PEREZ ORGAZ SNR-M 125 02:40:03
223 187 200 DANIEL MATEO VILA SNR-M 126 02:40:47
224 188 117 DANIEL LUCO MANUBENS VET-M 29 02:41:59
225 37 173 LAIA POCIELLO LLOHAN S23-F 3 02:52:57
226 189 238 MIQUEL CASES SERRADELL SNR-M 127 03:00:55
227 38 256 SILVIA SENYE ENSEÑAT SNR-F 26 03:18:14

Classificació General Junior 2012

Lloc General Lloc Sexe Dorsal Nom Categoria Lloc Catg Temps
1 1 285 ORIOL CARDONA COLL JNR-M 1 00:34:34
2 2 278 XAVIER JOVE RIART JNR-M 2 00:35:25
3 3 276 SERGI BRAU VILLARO JNR-M 3 00:35:42
4 4 275 ORIOL COMELLAS VILANOVA JNR-M 4 00:37:32
5 5 277 BIEL MOSSOLL CLOS JNR-M 5 00:38:19
6 6 281 GERARD BATET XAUS CDT-M 1 00:42:20
7 7 270 JOAN FONTELLES BATALLA CDT-M 2 00:42:41
8 8 274 ROGER ESCOLA SANZ CDT-M 3 00:43:40
9 9 262 ORIOL CABANAS TIRAPU JNR-M 6 00:45:00
10 1 267 LAURA BALET CAIXACH JNR-F 1 00:45:39
11 2 286 MIRIAM MARTINEZ CANTON JNR-F 2 00:46:37
12 10 283 LLUC COROMINAS PERAIRE INF-M 1 00:46:45
13 11 287 JOFRE CASTELLS MORENO ALV-M 1 00:46:55
14 12 268 SERGI CAPDEVILA GONZALEZ JNR-M 7 00:49:52
15 13 280 GALDRIC MOSSOLL CLOS CDT-M 4 00:50:17
16 14 288 XAVI CASTELLS MORENO BNJ-M 1 00:50:53
17 3 263 BERTA CABANAS TIRAPU INF-F 1 00:54:05
18 15 284 MARC GASA BIRBE CDT-M 5 00:54:11
19 16 279 ADRIA PUYOL FARRE CDT-M 6 00:54:14
20 4 261 XENIA OLLER DOMINGO JNR-F 3 00:56:10
21 5 269 LAIA FONTELLES BATALLA JNR-F 4 00:58:52
22 17 266 MARC RADUA IVERN ALV-M 2 01:02:43
23 18 264 JORDI TORRA MEDINA INF-M 2 01:05:21
24 19 265 ALEIX SELLART VARGAS JNR-M 8 01:14:39
25 6 273 LARA GIMENEZ BARRIOS INF-F 2 01:15:05
26 20 272 MARTI BECK MACAYA CDT-M 7 01:19:48
27 21 271 ADRIA MILLAN MARSA CDT-M 8 01:20:05
28 22 282 LLUIS MACAYA SOLANES JNR-M 9 01:32:08

Classificació General Caminada 2012

Lloc General Lloc Sexe Dorsal Nom Categoria Lloc Catg Temps
1 1 219 FERRAN BOCHACA SABARICH S23-M 1 00:39:05
2 2 306 JUAN BAUTISTA ALTUNA VILLAR VET-M 1 00:49:57
3 3 317 CARLES SILVA BLANCH SNR-M 1 00:55:13
4 4 327 DOMINGO ROMERO CAMPOS MTR-M 1 00:55:51
5 5 136 MANOLO RODRIGUEZ NAVARRO MTR-M 2 00:57:02
6 1 128 MIRIAM MORENO AGUILAR SNR-F 1 01:03:05
7 6 27 RAMON CASAL ALBAREDA MTR-M 3 01:05:19
8 2 318 SILVIA MONTANE PERUHO SNR-F 2 01:06:42
9 7 190 MANEL SAMPEDRO SANCHO SNR-M 2 01:06:47
10 8 95 RAMON GRAU AGULLO MTR-M 4 01:07:31
11 9 59 JOSE BRITO COSTA SNR-M 3 01:11:02
12 3 321 MARINA MARSA MARSA VET-F 1 01:11:19
13 10 307 MARC SUBIRA ARENY SNR-M 4 01:13:26
14 11 58 JOSEP COLL ARQUES MTR-M 5 01:13:29
15 12 303 JOAN CASTELLS BAULIES MTR-M 6 01:13:38
16 13 56 OSCAR TINTORE CIERCO SNR-M 5 01:13:53
17 4 311 MERITXELL DIAZ SANCHIS SNR-F 3 01:18:09
18 14 102 ROBERT CARRACEDO OLIVA MTR-M 7 01:18:20
19 15 309 ALBERT SUBIRA ARENY SNR-M 6 01:21:05
20 16 156 DIEGO ROLDAN GARCIA SNR-M 7 01:21:06
21 17 308 FRANCESC SUBIRA D’SOUZA S23-M 2 01:21:14
22 5 326 M. CARME PRAT FUENTES VET-F 2 01:21:37
23 6 305 MARTA BOLEDA MONTPART SNR-F 4 01:21:58
24 7 67 ESTHER VISA SANROMAN SNR-F 5 01:22:11
25 18 207 AMALIO PEREZ SANCHEZ MTR-M 8 01:23:03
26 19 316 RAMON SELLART SERRET MTR-M 9 01:25:13
27 20 301 RAMON MARTINEZ SAMSO MTR-M 10 01:25:29
28 8 304 GEMMA MARTINEZ CAPDEVILA SNR-F 6 01:25:43
29 21 51 MIQUEL DOMECH PEDROLA SNR-M 8 01:26:10
30 9 312 DOLORS FARRES PUIG MTR-F 1 01:26:11
31 22 84 JOSEP LLUIS LERIDA MONSO SNR-M 9 01:26:40
32 23 324 JEAN MARIE FRANCA MTR-M 11 01:27:17
33 24 314 AGUSTI SELLART SERRET VET-M 2 01:27:29
34 10 315 CAROL IVERN AMURGO VET-F 3 01:27:37
35 11 310 MONRI PUBILL RIBA VET-F 4 01:27:59
36 12 325 PILI OLIVERES SOLE VET-F 5 01:28:01
37 25 302 JOSEP MARIA BORRAS RODES VET-M 3 01:32:54
38 26 322 JOSEP ROYO PORTA MTR-M 12 01:36:36
39 13 323 ISABEL PORTA REY MTR-F 2 01:36:41
40 27 328 JOAN CASTELL COMES MTR-M 13 01:36:58
41 14 52 OLGA BERGUA BERNADO SNR-F 7 01:55:00
42 15 226 JOANA FRANCH ESPLANDIU SNR-F 8 01:55:00
43 28 54 JORDI ECHALAR RUBIO SNR-M 10 25:29:43